Premeňte váš svadobný deň na nezabudnuteľný zážitok

Fakty a Rady

Premeňte váš svadobný deň na nezabudnuteľný zážitok

Deň, na ktorý ste s nadšením čakali od detstva. Deň, kedy sa stanete princeznou a poviete svoje „áno“ láske vášho života. Svadobný deň je výnimočný a neopakovateľný moment, preto si ho zaslúžite prežiť v dokonalom prostredí. Villa Nečas v Žiline vám ponúka jedinečnú atmosféru, ktorá urobí z vášho svadobného dňa nezabudnuteľný zážitok.

Prebudenie do sna

Slnko sa prediera cez záclony a jemne sa dotýka vašej tváre. Otvoríte oči a s úsmevom si uvedomíte, že nastal ten deň – Váš svadobný deň. Váš pohľad sa stretne s krásou svadobných šiat, ktoré visia na elegantnom stojane vedľa postele. Vôňa ruží z kytice, ktorú vám včera večer priniesol váš milovaný, sa vznáša v izbe a dotvára magickú atmosféru.

Ráno plné očakávania

V kúpeľni na vás čaká relaxačný kúpeľ s penou a vonnými olejmi. Doprajte si chvíle pokoja a oddychu, načerpajte energiu na tento výnimočný deň. Nech sa o líčenie a účes postarajú profesionáli, ktorí zdôraznia vašu krásu a vytvoria dokonalý svadobný look.

Prvé kroky k oltáru

Otec vás s hrdosťou vedie pred oltár. Vaše kroky sú ľahké a plné očakávania. V sále Event Room, ktorá je zaliata slnečným svetlom, vás už čaká váš milovaný, obklopený rodinou a priateľmi. Atmosféra je plná lásky a vzrušenia.

Svadobný obrad ako z rozprávky

Slávnostný obrad v elegantnom prostredí vily, v altánku v parku pod korunami stromov, alebo na terase s výhľadom do záhrady – Villa Nečas vám ponúka rôzne možnosti pre váš vysnívaný svadobný obrad. Svoje „áno“ si poviete v prítomnosti tých najbližších, ktorí s vami zdieľajú tento výnimočný moment.

Hostina plná radosti

Po obrade sa presuniete do sály, kde na vás čaká slávnostná hostina. Vychutnajte si gurmánske menu pripravené šéfkuchárom vily a oslavujte s vašimi blízkymi do neskorej noci. Nechýba ani svadobná torta, ktorá korunuje váš svadobný deň.

Tanec a zábava pod hviezdnou oblohou

Vychutnajte si tanečnú zábavu v rytme vašich obľúbených piesní. DJ alebo kapela roztancuje celú svadobnú hostinu a parket sa zaplní vírmi tancujúcich párov. V letných mesiacoch môžete oslavovať aj na terase pod hviezdnou oblohou.

Svadobná noc v lone luxusu

Po nádhernom dni plnom emócií a zábavy sa uchýlite do komfortného svadobného apartmánu vily. Romantická atmosféra, jemné svetlá a pohodlná posteľ vám doprajú dokonalý oddych a súkromie. Vychutnajte si luxusné vybavenie a prežite svadobnú noc ako z rozprávky.

Villa Nečas – viac než len svadobné miesto

Villa Nečas vám ponúka komplexné služby pre váš svadobný deň. Tím profesionálov sa s radosťou postará o koordináciu príprav, výzdobu, catering, hudobný program a všetky ostatné detaily. Vy si tak môžete bez stresu a starostí vychutnať každý okamih vášho svadobného dňa.

Doplnkové služby pre váš komfort:

 • Ubytovanie pre hostí v komfortných izbách a apartmánoch vily
 • Wellness centrum pre relax pred svadbou i po nej
 • Doprava pre vás a vašich hostí
 • Fotografovanie a videozáznam
 • Kvetinová výzdoba
 • Svadobná torta
 • Svadobné koordinátorky

Villa Nečas – miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou

Nechajte sa očariť krásou a eleganciou vily a doprajte si svadbu, na ktorú budete s láskou spomínať celý život. Villa Nečas vám ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý svadobný deň:

 • Krásne prostredie – Historická vila s okúzľujúcim parkom poskytuje jedinečnú scenériu pre svadobné fotografie a nezabudnuteľné momenty.
 • Profesionálny servis – Skúsený tím Villa Nečas sa o vás postará s maximálnou pozornosťou a splní všetky vaše požiadavky.
 • Flexibilita – Priestory vily a záhrady sa dajú prispôsobiť rôznym veľkostiam svadieb a štýlom.
 • Gastronomický zážitok – Šéfkuchár vily pripraví pre vás a vašich hostí gurmánske menu, ktoré poteší aj tých najnáročnejších gurmánov.
 • Romantická atmosféra – Villa Nečas dýcha históriou a eleganciou, ktorá dodá vášmu svadobnému dňu punc jedinečnosti.

Svadobný deň na mieru

Vo Villa Nečas sa neboja výziev. Či už túžite po tradičnej slovenskej svadbe, komornej oslave v kruhu najbližších, alebo extravagantnej párty, tím odborníkov vám pomôže naplánovať svadbu vašich snov. Môžete si vybrať z rôznych balíkov služieb alebo si zostaviť svadbu na mieru podľa vašich prianí a rozpočtu.

Spomienky na celý život

Villa Nečas nie je len miestom pre svadobný obrad a hostinu. Je to miesto, kde sa tvoria spomienky na celý život. Vďaka profesionálnemu prístupu a jedinečnej atmosfére sa váš svadobný deň stane nezabudnuteľným zážitkom pre vás aj vašich hostí.

Urobte prvý krok k vášmu svadobnému snu

Navštívte webovú stránku Villa Nečas, dohodnite si stretnutie s tímom odborníkov a preberte možnosti pre váš svadobný deň. Spoločne premeníte váš sen na realitu a zažijete svadbu, o ktorej ste vždy snívali.

Tipy pre nevesty:

 • Rezervujte si termín v dostatočnom predstihu, obzvlášť ak máte záujem o svadbu v letných mesiacoch.
 • Vychutnajte si prípravy na svadbu a nenechajte sa stresovať detailmi.
 • Vyberte si svadobné šaty, ktoré vám perfektne sedia a v ktorých sa cítite sebavedomo.
 • Nezabudnite na pohodlnú obuv, budete v nej predsa tancovať celú noc!
 • Doprajte si dostatok spánku a oddychu pred svadobným dňom.
 • Vychutnajte si každý okamih vášho svadobného dňa, pretože je to jedinečný a neopakovateľný moment.

Svadba vo Villa Nečas – to je sľub nezabudnuteľného zážitku, na ktorý budete s láskou spomínať celý život.

Sponzor článku
Hotel Villa Nečas
Pri Celulózke 3494, Žilina
www.villanecas.skvillanecas@villanecas.sk
+421 918 980 084

Vložiť komentár