Rozhovor s Ing. Petrom Barnákom, srdcom a dušou obľúbeného e-shopu pre domácich miláčikov BBZOO.sk

Fakty a Rady

Rozhovor s Ing. Petrom Barnákom

Faktyarady.sk: Dobrý deň, pán Barnák, ďakujeme, že ste si našli čas na tento rozhovor. Ako majiteľ bbzoo.sk, čo vás viedlo k založeniu tohto úspešného e-shopu pre domácich miláčikov?

Ing. Peter Barnák: Dobrý deň. Vždy som bol vášnivý milovník zvierat a sám som chovateľom niekoľkých psíkov a mačiek. Všimol som si, že na trhu chýba e-shop, ktorý by ponúkal nielen široký výber kvalitných produktov pre domácich miláčikov, ale aj odborné poradenstvo a informácie o správnej starostlivosti o nich. Chcel som vytvoriť miesto, kde by majitelia zvierat našli všetko, čo potrebujú, a zároveň získali užitočné rady a tipy.

Faktyarady.sk: Čím sa bbzoo.sk odlišuje od ostatných e-shopov s chovateľskými potrebami?

Ing. Peter Barnák: Naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníkov a ich miláčikov. Preto kladieme veľký dôraz na kvalitu a pôvod produktov, spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a ponúkame len to najlepšie pre zvieratá. Okrem toho sa snažíme budovať komunitu milovníkov zvierat prostredníctvom nášho blogu, sociálnych sietí a pravidelných akcií. Chceme byť viac ako len e-shop – chceme byť partnerom pre všetkých, ktorí zdieľajú našu lásku k zvieratám.

Faktyarady.sk: To je obdivuhodné. Môžete nám prezradiť, aké sú vaše najobľúbenejšie produkty z ponuky bbzoo.sk?

Ing. Peter Barnák: Je ťažké vybrať len niekoľko, ale medzi moje srdcovky patria určite kvalitné krmivá s vysokým obsahom mäsa, interaktívne hračky pre psy, ktoré podporujú ich mentálnu stimuláciu, a pohodlné pelechy z prírodných materiálov. Snažíme sa mať v ponuke aj produkty pre menej bežné druhy domácich miláčikov, ako sú fretky, králiky alebo hlodavce.

Faktyarady.sk: To je skvelé, že myslíte aj na menej bežných miláčikov. Máte nejaké tipy pre začínajúcich chovateľov?

Ing. Peter Barnák: Najdôležitejšie je vybrať si zviera, ktoré zodpovedá vášmu životnému štýlu a možnostiam. Pred kúpou alebo adopciou si dôkladne naštudujte informácie o konkrétnom druhu a plemene. Nezabúdajte na pravidelnú veterinárnu starostlivosť, kvalitnú stravu a dostatok pohybu a zábavy pre vášho miláčika. A nezabudnite, že zviera nie je len hračka, ale člen rodiny, ktorý si zaslúži vašu lásku a starostlivosť.

Faktyarady.sk: To sú cenné rady. Ako sa staráte o to, aby ste držali krok s najnovšími trendmi a potrebami v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov?

Ing. Peter Barnák: Neustále sledujeme najnovšie trendy a inovácie v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov. Pravidelne navštevujeme odborné výstavy a konferencie, komunikujeme s veterinármi a odborníkmi na výživu zvierat, a samozrejme, pozorne počúvame spätnú väzbu od našich zákazníkov.

Faktyarady.sk: Zaujímavé. Aké sú vaše plány do budúcnosti s bbzoo.sk?

Ing. Peter Barnák: Chceme naďalej rozširovať našu ponuku produktov a služieb, aby sme mohli uspokojiť potreby všetkých zákazníkov a ich miláčikov. Plánujeme tiež posilniť našu pozíciu v oblasti vzdelávania a poradenstva, napríklad organizovaním webinárov a online kurzov pre chovateľov. Naším cieľom je stať sa najobľúbenejším a najdôveryhodnejším e-shopom s chovateľskými potrebami na Slovensku.

Faktyarady.sk: To znie veľmi ambiciózne. Máte nejaké špeciálne projekty alebo iniciatívy, na ktorých momentálne pracujete?

Ing. Peter Barnák: Áno, momentálne pracujeme na vytvorení vernostného programu pre našich zákazníkov, ktorý im prinesie ešte viac výhod a zliav. Zároveň pripravujeme sériu článkov a videí na tému zdravie a výživa domácich miláčikov, ktoré budú dostupné na našom blogu a sociálnych sieťach.

Faktyarady.sk: To sú skvelé správy pre vašich zákazníkov. Na záver, máte nejaký odkaz pre čitateľov Faktyarady.sk?

Ing. Peter Barnák: Chcel by som všetkým čitateľom odkázať, aby sa nebáli investovať do kvalitných produktov a starostlivosti pre svojich domácich miláčikov. Oni sú našimi najvernejšími priateľmi a zaslúžia si to najlepšie. A nezabudnite, že na bbzoo.sk sme tu vždy pre vás a vašich miláčikov.

Faktyarady.sk: Ďakujeme za rozhovor a prajeme vám veľa úspechov v ďalšom rozvoji bbzoo.sk.

Ing. Peter Barnák: Ďakujem pekne, vážim si to.

 

Ing. Branislav Hahn, majiteľ Faktyarady.sk

Vložiť komentár