Čo sa predáva v sex shopoch?

Fakty a Rady

Čo sa predáva v sex shopoch?
Čo sa predáva v sex shopoch?
Čo sa predáva v sex shopoch?

Sex shopy sú maloobchodné alebo internetové obchody, ktoré ponúkajú rôzne produkty a pomôcky určené pre sexuálnu potešenie, intimitu a erotické hry. V sortimente sex shopov sa môžu nachádzať rôzne produkty vrátane:

  1. Sexuálne Hračky: Patria sem vibrátory, dilda, análny hračky, vaginálne výrobky a ďalšie hračky určené na stimuláciu.
  2. Príslušenstvo pre BDSM: Medzi tieto produkty patrí bičíky, okovy, pásky na oči, väzacie laná a ďalšie pomôcky pre hry s dominanciou a submisívnosťou.
  3. Lubrikanty: Na výber sú vodné, silikónové, na báze oleja a ďalšie typy lubrikantov, ktoré zvyšujú pohodlie pri sexuálnych aktivitách.
  4. Kondómy: Rôzne druhy kondómov, vrátane tenkých, texturovaných, pribalených s lubrikantom a viac.
  5. Spodná Bielizeň a Erotické Odevy: To môže zahŕňať sexy nohavičky, podprsenky, korzety, priliehavé odevy, kostýmy a ďalšie erotické oblečenie.
  6. Knihy a Videá pre Dospelých: Niektoré sex shopy ponúkajú erotické literatúru, video nahrávky a DVD pre dospelých.
  7. Produkty pre Hygienu: Sem patrí antibakteriálna mydlová voda na čistenie sexuálnych hračiek a ďalšie produkty na osobnú hygienu.
  8. Produkty na Zvýšenie Libida a Výkonnosti: Ide o výrobky, ktoré sa tvrdia, že zvyšujú sexuálny apetít a výkonnosť, ako sú afrodiziaky a prípravky na zväčšenie penisu.

Je dôležité poznamenať, že produkty predávané v sex shopoch by mali byť zdravotne nezávadné a splňovať príslušné normy a regulácie. Ľudia, ktorí uvažujú o návšteve sex shopu, by mali mať na pamäti svoje vlastné pohodlie a hranice a komunikovať so svojím partnerom alebo partnerkou o svojich preferenciách a záujmoch. Kontakty na sexshopy nájdete na Informacka.sk

Vložiť komentár